čtvrtek, 21 červen 2018

RESTAURACE

Přijměte pozvání do naší restaurace s vynikající českou kuchyní a příjemným servisem. Na své si přijdou milovníci tradiční české kuchyně, ale i steaků, grilovaného masa, salátů apod. Náš šéfkuchař Vám v průběhu roku nabídne nejrůznější sezonní speciality, jako jsou valentýnské menu, zvěřinové a zabíjačkové hody, a poodhalí tajemství tradičních českých moučníků.

Penzion u Matulů je ideální místo pro Vaše rodinné, firemní a školní akce, promoce, svatby, narozeninové oslavy, firemní večírky, prezentace, školy v přírodě a různá sportovní soustředění.

Pro chvíle se svými přáteli můžete využít příjemné posezení v restauraci u krbu nebo kavárně.

 

PROVOZNÍ DOBA PENZIONU:

LÉTO: červen- zaří     

ZIMA: prosinec - březen     

 

V jarních a podzimních měsících (duben, květen, říjen, listopad) je provoz penzionu omezen, pokud však potřebuje uspořádat rodinné setkání, narozeninovou oslavu, firemní akci případně jinou akce, neváhejte nás kontakovat, vyjdeme Vám vstříc. Děkujeme za pochopení.

 

PRO MAMINKY:

Milé maminky, jako rodinný penzion myslíme i na Vás, proto jsme Vám pro zjednodušení pobytu zajistili k dispozici dřevěné dětské postýlky, přebalovací pult na miminka a samozřejmostí je i dětský koutek. V případě potřeby je k dispozici "maminčina komoda", kde 24 hodin denně máte k dispozici mikrovlnou troubu, rychlovarnou konev, hygienické ubrousky a veškeré potřebné vybavení. Chcete vědět víc? Kontaktujte nás. Těšíme se na Vaši návštěvu.