pátek, 21 červenec 2017
Pavel Holsky - 12. 12. 2016 17:23

Krásné dvoudenní školení v příjemném penzionu v Orlických horách. Všichni jsme proškoleni, dobře napapaní a večer zakončený domácí pálenkou, zpěvem a výborným uzeným. Rádi se k Vám vrátíme.  Přejeme mnoho zdaru a jen tak dál !!!

Jindřich Soukup - 3. 8. 2015 18:53

Penzion U Matulů jsme se rozhodli se ženou navštívit na základě doporučení našich přátel. A musím říci, že předčil naše očekávání. Gulášová polévka je kulinářský zázrak. Bramborové knedlíky plněné domácím uzeným se zelíčkem jen potvrzují pravost poctivé domácí české kuchyně. Celá rodina Matulova nám vyšla maximálně vstříc. Byli jsme velice spokojeni a už se těšíme na další návštěvu!

Marie Naskočilová - 28. 7. 2015 21:31

Ráda bych poděkovala personálu penzionu U Matulů za příjemně strávený víkend naší motorkářské party. Ubytování klidné a čisté, jídlo naprosto skvělé a obsluha úslužná a pozorná. Otevírací doma ve čtvrtek do 22:00 hodin, ale slečna nás na požádání naprosto bez problémů nechala popíjet až do dvou hodin. Děkujeme a těšíme se na příští sraz. Stálo to za to. 

Jarmila Vloreníčková - 25. 9. 2014 11:22

Jídlo - výborné, obsluha- precizní, ubytování cena/kvalita - odpovídající. Shrnuto a podtrženo dovolená stojí za to. Příroda je tu nádherná, užili jsme spoustu výletů, co dodat, ... těšíme se k Vám v zimě na lyžovačku.

Richard Sloupeník - 9. 7. 2014 9:31

Děkujeme za naprosto profesionálně odvedenou práci při zajišťování naší firemní akce. Spokojeni jsme byli jak s obsluhou, zajištěním veškeré techniky a pomůcek při školení, tak i s kuchyní, byla výborná. Jsme rádi, že jste se o nás postarali Penzione U Matulů. :)

Tomáš Zahradníček - 23. 6. 2014 9:16

Dobrý den, ještě jednou bych rád poděkoval za velmi příjemné ubytování ve Vašem penzionu. Jídlo bylo fantastické, obsluha perfektní a opravdu jsem se zde cítil velice dobře. Budu určitě doporučovat všem známým a těším se na další návštěvu. Ještě jednou děkuji za vše.

RadkaM - 23. 6. 2014 7:52

Slyšeli jsme o Vaší kuchyni od přátel. Přijeli jsme se přesvědčit a opravdu je výborná. Manželovy pečená medová žebírka i moje vepřová panenka byly fantastický. Těšíme se na další návštěvu.

Petra Radová - 14. 5. 2014 10:44

Vřele doporučuji romanticky pobyt. S manželem jsme tu strávili celý víkend a bylo o nás krásně postaráno. Uklidňující prostředí penzionu, krásná příroda ideální na výlety, Výborná kuchyně (nadívané kuře a žebírka byli luxusní) s příjemnou obsluhou. Rádi se K Vám budeme vracet.

Martin Balcar - 7. 5. 2014 12:00

Perfektní prostředí, perfektní a milá obsluha, psi vítáni (i velcí a mokří), teplo z krbu a fantastická kuchyně.

Po hřebenovce v mizerným počasí nás v Deštném nemohlo potkat nic lepšího.